Návštěvní kniha

z IP 109.81.208.*** | 26.1.2015 11:40
Na terapii jsem byl 2 krát výsledek - krevní tlak klesl o 20 bodů ,zmizly fialové žíly ,přestal bolet žlučník ,pohyblivost se zlepšila neuvěřitelně.
z IP 46.13.131.*** | 6.2.2015 12:28
Po terapii se báječně zlepšila moje záda výrustky na rukou a na krku zmizly úplně na noze však jenom se zmenšil . stejně je to k neuvěření.
z IP 91.106.255.*** | 17.3.2015 08:16
Dobrý den, již při vstupu do šungitové jeskyně jsem měl silné mrazivé mravenčení po zádech, bylo to úžasné, ještě nikdy jsem tohle nezažil, terapie byla vedená na velmi vysoké úrovni a neduhy mého zdraví /15 letá bolest ramene,opakující se prudká bolest po pádu na páteř,atd/ byly úspěšně až do dnes a to je již 5 měsíců odstraněny. Jsem velice rád, že takové úžasné místo je a všem jen mohu doporučit. Personál je profesionálně pozorný a je znát jeho odbornost a velice lidský přístup. Díky za šungitovou jeskyni, něco tak jedinečného nám v naší vlasti opravdu až do teď chybělo.
Neuvěřitelné a nepopsatelné zážitky doporučuji zažít každému na vlastní kůži. Ještě jednou Vám patří dík.
z IP 82.99.162.*** | 30.3.2015 20:53
Po terapiji ramene a kotniku jsem velice spokojen rameno uz je skoro vpořadku a s kotnikem si jeste jednu terapiji dopreju byl hodne pochroumany ale je uz o mnohem lepsi jeste jednou a bude redy.
z IP 86.49.147.*** | 15.4.2015 15:00
Přicházela jsem s vědomím, že nemám co ztratit a odcházela příjemně překvapená, spokojená a po dvou dnech jen konstatuji, že si terapii zopakuji, loket ještě potřebuje pomoci, ale tlak se drží ve skvělých mezích.
z IP 93.153.26.*** | 21.4.2015 23:11
Dobrý den. Od svých 8-mi let se léčím s atopickým ekzémem. V 18-ti, s příchodem "dospěláckých" starostí, se můj stav prudce zhoršil. Ekzém se z klasických míst jako byly lokty, podkolení jamky přesunul pomalu na celé tělo včetně obličeje. Měla jsem jej opravdu všude. Docházela jsem pravidelně na kožní oddělení, kde mi vždy předepsali kortikoidy v mastech. Postupem mi je předepsali i ve formě tablet. Ale nic nepomáhalo dlouhodobě, vždy se ekzém na chvíli zlepšil, ale pak jsem jej měla zase všude.Ale nejvíc vadil na obličeji. Suché fleky, místy až krvavé. Byla to hrůza. Člověk se cítil psychicky, ale i fyzicky špatně a vyčerpaně. Kdo zná ekzém, ví, že v takovém rozsahu člověku nedá spát. Postupem času jsem došla do fáze, kdy mi už ani mastičky nezabíraly, ani fototerapie. Doktorka mi řekla, že pro mě existují 2 možnosti. 1) hospitalizace, 2)léčba cyklosporinem, která trvá 1 - 2 roky. V tu chvíli jsem si řekla a dost. Je mi přece 27 let. Neubiju svůj organismus léky. Většina léků neléčí příčinu, pouze tlumí příznaky. To jsem nechtěla, chtěla jsem jít po příčině. Řekla jsem si, že musím začít u sebe. Změnou životního stylu + dát šanci ne tolik invazivní alternativní medicíně. Zkoušela jsem různé očisty. Ekzém se zlepšil, ale pořád jsem byla "flekatá". Známý mi řekl o šungitové jeskyni, a že sám byl velmi spokojen s účinky celkové terapie. Řekl, že se šungitovou terapií dá léčit i ekzém. Když si člověk projde tolika procedurami, aby se vyléčil a nic nezabírá, zkouší pak už vše. Navíc jsem byla i velmi zvědavá, tak jsem do toho šla. A musím říct a nechci přehánět:" je to zázrak." :) Šungitová jeskyně a následná akupresura odhalila problémy, které mé tělo sužovaly. Díky následné wellness proceduře s šungitovými kameny, následným radám personálu, kdy jsem držela jakýsi druh očisty, pila šungitovou vodu, užívala doporučené bylinky, se můj stav do týdne rapidně zlepšil natolik, že můj ekzém z 95% vymizel z celého těla. A na obličeji, kde je kůže zvlášť citlivá, jsem měla zase pěknou kůži. Konečně jsem zase měla důvod se smát, především kvůli tomu, že mě smích nebolel jako před tím. Lépe se mi spalo, celkově jsem byla vytálnější. Je to už asi 2 měsíce. Za tu dobu jsem byla zase na šungitoterapii. Nemůžu si vynachválit výsledky. Jestli bych měla k něčemu přirovnat to zlepšení. 1 šungitová terapie + uposlechnutí dobrých rad na mě měly stejný a možná i lepší efekt, jako 14-ti denní pobyt u moře. Mám v plánu chodit nadále na terapie a nadále dodžovat rady a těšit z života bez bolesti a svědění :) Děkuji  všem, co mají, co dočinění s šungitovou terapií za osvobození od takového břemene jako byl můj atopický ekzém. :) A pro všechny, kdo zvažují, jestli tuto terapii vyzkoušet, můžu říct jen tolik: "Nikdo Vám nezaručí, že Vám to třeba s Vašimi problémy pomůže, ale dokud to nezkusíte, tak se to nedozvíte.":) Přeju pevné zdraví.
z IP 79.127.209.*** | 7.7.2015 12:22
Dobrý den,
moje hodnoceni k šungitoterapii je asi ve stručnosti...DOPORUČUJI VŠEM!Musím říct, že oceňuji především lidský, vstřícný přístup pana Kudělky!Samotná jeskyně je velice příjemná k relaxaci a člověk cítí, jak jej prostupuje teplo.Já sama jsem měla problém s páteří a můžu říct, že teď je vše v naprostém pořádku.Prostě kdo umí, ten umí atd.Bylo mi řečeno, že mám klidně psát i negativní recenzi...což nelze...Jinak v  kolenou mi pořád ještě"praská",  křečová žíla nezmizela úplně, ale to se snad povede odstranit jindy:) Děkuji a přeji hezké dny
z IP 89.102.106.*** | 2.8.2015 18:39
Šungitová jeskyně byla super, personál velmi vstřícný, profesionální a zároveň lidský přístup. Neduhů mne trápí mnoho ...asi proto se mi potíže po dvou dnech vrátily, ale byly menší...jedna terapie je pro málo...přijdu na další. Přeji krásné slunné dny, pohodu a hlavně zdraví.
z IP 85.71.69.*** | 28.9.2015 17:12
Dobrý den,

od mala trpím atopickým ekzémem, který mám v posledních letech už jen na rukách. Navštěvovala jsem kožního lékaře, který mi stále předepisoval mastičky, prášky a dělal testy na alergie. Bud'mi to nepomohlo vůbec, nebo jen na chvilku. Já jsem chtěla něco, co bude mít trvalý efekt. A tak jsem se objednala na šungitovou terapii. Pobyt v šungitové jeskyni a akupresura byla velice příjemná relaxace. Dostala jsem spoustu cenných informací a rad. Ekzém mám od té doby lepší a stále se zlepšuje. Personál je velice příjemný, ochotný a zkušený. Pokud Vás něco trápí, určitě doporučuji.
z IP 109.81.208.*** | 8.10.2015 18:51
Na terapii mně přemluvil kamarád moc se mi nechtělo, ale nakonec jsem rád že jsem byl.
Kolena lepší, krční páteř drží ,jen oči vydržely bez brýlí jen pár dní a už zase nosím brejle. Díky
z IP 82.145.221.*** | 25.2.2016 08:03
Rád bych touto cestou poděkoval panu Kudělkovi za příjemnou terapii a zajímavý zážitek. S pomocí reflexní terapie a šungitu dokázal poměrně přesně odhalit všechny mé problémy a dal mi cenné rady, jak s pomocí šungitu problémy řešit. S odstupem času mohu říci, že některé problémy skutečně ustoupily, jiných se mi však stále nedaří zbavit. Uvažuji tedy o opětovné návštěvě šungitové jeskyně. Všem, kteří by rádi vyzkoušeli alternativní způsob léčby a zajímavou terapii, určitě návštěvu šungitové jeskyně doporučuji!
z IP 89.177.231.*** | Www.markovit.com | 28.4.2019 07:44
Dobry den, muzeme dnes přijet ze ZLÍNA v počtu 6 osob na 1x terapii ve vaší Shunghitove jeskyni, PROSÍM VÁS?ALTERNATIVNĚ se léčím s RAKOVINOU slinivky s metastazemi v játrech. Potvrďte viia SMS na můj mobil:606419622, PROSÍM, v jaký čas by to bylo možné, v případěpřátelským pozdravem, John Němeček,Slovenská 5511, 76001 Zlín, že máte dnes "volný" termí? Predem děkuji a přeji krásnou neděli. S